Ogólne dyskusje

Dyskusje na temat Strefy, notowan, zespołow, muzyki granej przez Doktora Wilczura....

Re: Ogólne dyskusje

Postprzez Sowa » 27 sie 2011, o 09:28

Mam pytanie do strefowej braci, a dokładniej do ludzi, którzy wysyłali do Wilczura płyty z muzyką (wiem, że Olek kiedyś czymś hiszpańskim się dzielił, więc do niego szczególnie puszczam oko). Czy Wilczur może odtwarzać w radiu dowolne płyty bez jakichś tam ograniczeń prawnych? Zapewne radio ma podpisane umowy z wytwórniami, dzięki którym może odtwarzać utwory publicznie, ale co jeśli Wilczurowi trafia w łapy płyta jakiegoś niszowego zespołu z końca świata i o wytwórni nikt nawet nie słyszał - czy on się po prostu nie przejmuje i odtwarza tak po prostu czy właśnie musi coś załatwiać?

Ja sobie tylko wyobrażam, że mniej więcej tak to działa, ale tak naprawdę to zupełnie się na tym nie znam i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mądrzejszy mnie oświecił.

A pytam po trosze z ciekawości, a po trosze dlatego, że mam płytę dość fajnego i nieznanego fińskiego zespołu i fajnie by się było nią podzielić.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez » 27 sie 2011, o 09:28

Postprzez eRZet » 27 sie 2011, o 14:27

Wysyłaj śmiało, nie ma ograniczeń, Radio załatwia wszystko z Zaiksem i jest kryte. Zaiks dzieli to sprawiedliwie i proporcjonalnie na poszczególnych twórców... płacąc kasę koncernom płytowym :?
Sam mechanizm to w ogóle jest żenada, ale ograniczeń żadnych nie ma. Wszystko można puścić :wink:
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez eRZet » 2 wrz 2011, o 17:29

Strefy nie ma co najmniej do 19 września, kiedy to nastąpi zmiana ramówki (dziwne, że takowa nie była potrzebna do zastąpienia Strefy przez Bezetykietę). Co będzie potem - nie wiadomo.

Rewolucja jest już blisko :evil:
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Edytah » 2 wrz 2011, o 20:51

eRZet napisał(a): Rewolucja jest już blisko :evil:

no wiadomka ^^

ja mam jeszcze jakąś farbę po remoncie łazienki, także lecim bazgrać im po budynku :twisted:
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez Exbitz » 3 wrz 2011, o 18:00

O tych, którzy układają ramówkę i są odpowiedzialni za brak Strefy:

CZY INE ZAUWAŻYLIŚCIE, ŻE ZABIERACIE DRUGĄ NAJLEPSZĄ AUDYCJĘ W HISTORII TRÓJKI?! KTÓRY Z WAS JEST AŻ TAKIM IDIOTĄ (w sumie możliwe że wszyscy...) ŻEBY TO POSTANOWIĆ?

A teraz bardziej zrównoważone słowa: Miejmy nadzieję, że po 19. będziemy mogli znów usłyszeć Wilka (wiem, nadzieja matką głupców, ale cóż więcej nam pozostało?). A jeśli nie... Co robimy? Może wprowadźcie mnie w plan Waszej rewolucji? :twisted:
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez Edytah » 3 wrz 2011, o 18:12

Exbitz napisał(a): A jeśli nie... Co robimy? Może wprowadźcie mnie w plan Waszej rewolucji? :twisted:

no plan jest taki, że jak na razie to go w sumie brak :D
aczkolwiek padła propozycja, ażeby nabazgrać im na budynku jedną, wielką HAŃBĘ jakąś farbą.
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez kamil_snk » 3 wrz 2011, o 19:53

Drugą jak drugą, ale w plebiscycie na najlepszą audycję w 3 Strefa zajęła 13 miejsce wyprzedzając m.in Myśliwiecką 3/5/7, Offensywę, Klub Trójki, Akademię Rozrywki czy Gitarą i Piórem. Bez Etykiety na tej liście brak. To o czymś świadczy. Osobiście Bez Etykiety nie lubię, muzyka tam grana jest nijaka. Miałem nadzieję na 2h Strefy po wakacjach, a tutaj niemiła niespodzianka.
kamil_snk
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez eRZet » 6 wrz 2011, o 19:42

Oho, Admina poniosło :D
Exbitz, co to znaczy „drugą najlepszą audycję”? Nie rozumiem, o czym piszesz. Chodzi o to, że jednogodzinna Strefa jest drugą najlepszą audycją po tej dwugodzinnej?

Edytah napisał(a):no plan jest taki, że jak na razie to go w sumie brak :D
aczkolwiek padła propozycja, ażeby nabazgrać im na budynku jedną, wielką HAŃBĘ jakąś farbą.

E tam, ja myślałem, że to panią Dyrektor mamy zhańbić farbą, a nie budynek.

kamil_snk napisał(a):Drugą jak drugą, ale w plebiscycie na najlepszą audycję w 3 Strefa zajęła 13 miejsce wyprzedzając m.in Myśliwiecką 3/5/7, Offensywę, Klub Trójki, Akademię Rozrywki czy Gitarą i Piórem.

Fakt jest taki, że ten plebiscyt o niczym nie świadczy, bo wzięło w nim udział [nie wiem, czy te dane zostały publicznie ogłoszone] niewiele osób, a na strefę głosowało chyba nawet nie kilkaset, a jedynie kilkadziesiąt osób. Wyników plebiscytu nikt z tych na górze nie będzie brał pod uwagę.

kamil_snk napisał(a):Bez Etykiety na tej liście brak. To o czymś świadczy. Osobiście Bez Etykiety nie lubię, muzyka tam grana jest nijaka. Miałem nadzieję na 2h Strefy po wakacjach, a tutaj niemiła niespodzianka.

No właśnie, moje życie jest jakieś takie puste i nijakie bez wilczego głosu :cry:
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Edytah » 6 wrz 2011, o 20:35

eRZet napisał(a):E tam, ja myślałem, że to panią Dyrektor mamy zhańbić farbą, a nie budynek.

no i Ty jak zwykle nie zrozumiałeś, co Ci tłumaczyłam...

eRZet napisał(a):No właśnie, moje życie jest jakieś takie puste i nijakie bez wilczego głosu :cry:

no dobrze, że ja Cię czasami pomęczę, bo wtedy Twoje życie nie jest już takie puste i nijakie, prawda?
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez eRZet » 6 wrz 2011, o 20:54

Edytah napisał(a):no i Ty jak zwykle nie zrozumiałeś, co Ci tłumaczyłam...

No bo tak tłumaczysz!

Edytah napisał(a):no dobrze, że ja Cię czasami pomęczę, bo wtedy Twoje życie nie jest już takie puste i nijakie, prawda?

Męcz mnie, męcz! :P
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez » 6 wrz 2011, o 20:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o audycji