Pierwszy raz ze Strefą

Dyskusje na temat Strefy, notowan, zespołow, muzyki granej przez Doktora Wilczura....

Pierwszy raz ze Strefą

Postprzez Exbitz » 16 sty 2011, o 10:52

W tym temacie możecie się pochwalić w jaki sposób zaczęliście słuchać Strefy, tudzież kiedy i w jakich okolicznościach Dr.Wliczur przeczytał Wasz pierwszy listel.
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez » 16 sty 2011, o 10:52

Re: Pierwszy raz ze Strefą

Postprzez eRZet » 17 sty 2011, o 09:53

no dobra, to ja zacznę :)

rok 2004. zimna, grudniowa noc. radio BIS i Mocne Nocne. był czwartek, a więc audycja Gzyla. strasznie mi się spodobała. kolejna noc, piątkowa to była właśnie Strefa. wytrzymałem chyba z pół godziny i stwierdziłem że to syf :)
dopiero następny piątek był prawdziwym początkiem.
to było coś niesamowitego!pamiętam, ze wtedy motywem przewodnim było...coś o sprzątaniu budy na święta:) taka brzydka muza miała być.to było fantastyczne!klimat,który nie pozwalał zasnąć do 6.00. okazało się, że komunikacja ze słuchaczami za pomocą smsów może być in plus, tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić :)

Wilczur przeczytał 2 z 2 moich kocich smsów - dwa pierwsze smsy jakie wysłałem do radia (jakby mi ktoś dzień wcześniej powiedział, że będę wysyłał smsy do radia to w życiu bym nie uwierzył).

następne miesiące upłynęły na ciągłych kompromisach między Mocnymi Nocnymi, imprezowaniem, nauką a snem - najczęściej przegrywał oczywiście ten ostatni, a Mocne Nocne (ze Strefą na czele) zabrały mi zdrowie, przyjaciół, rodzinę i ze 3 lata życia :P
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Exbitz » 17 sty 2011, o 18:08

U mnie nie było aż tak... epicko :lol:
Pierwszy raz słyszałem o Strefie jakieś dwa lata temu, może trochę mniej, było to w czasie gdy Lista Przebojów była w soboty, po niej następowała Strefa... Na początku traktowałem tą audycję raczej jako ciekawostkę, słuchać na większą skalę zacząłem gdy dowiedziałem się że był tam grany Rammstein.
Co do pierwszego listela - wakacje A.D 2010, później jeden list na jesień tegoż roku oraz cztery w 2011. W sumie przeczytano 6 moich listeli, a najwięcej 3 w jednej audycji :)
Exbitz

Postprzez Edytah » 18 sty 2011, o 19:43

Strefy słucham chyba od lat 4.
Do pierwszej audycji namówił mnie kolega i zbytnio mi się nie spodobała, bo coś ostrego grali, a to nie moje klimaty. Ale później trafiłam na jakąś audycje ze skoczniejszym graniem i tak się zaczęło ;) nie wyobrażałam sobie nie słuchać Strefy (ucierpiało na tym trochę moje życie towarzyskie, ale już nie narzekam ;D) i teraz też baaaaaaaaaaardzo ciężko przychodzi mi opuszczenie jakiejkolwiek audycji strefowej ;)
co do listeli - nie napisałam ich dużo, ale w zasadzie wszystkie zostały przez Wilczura przeczytane ;) pierwszy oczywiście dotyczył SKA-P i był wysłany jakoś w czerwcu 2010, przed jarocińskim festiwalem =)
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez Renia » 22 sty 2011, o 22:06

Wiem, że to był zaiste ważny i doniosły moment... pierwszy raz ze "Strefą...". Ale ja nie pamiętam, ani kiedy to było ani w jakich okolicznościach... :oops: Widać byłam pod wpływem... osobowości prowadzącego i muzyki... ;) Listele wysyłam też nie pamiętam, od kiedy... Ale w pierwszym przeczytanym listelu Wilczur chyba mi wypomniał jakiś błąd czy cuś... Może i to było do audycji o SKA?... Przykro mi, nie pamiętam! :roll:
Renia
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez mojaem » 29 sty 2011, o 21:55

mój pierwszy raz jest dziś...oczywiście na forum..... :D
Od kiedy słucham strefy....o mój....
tak dawno ,że już nie pamiętam.....
oczywiście z przerwami , małymi i większymi....
ale zawsze wracam
mojaem
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Exbitz » 31 sty 2011, o 16:15

A więc witam(y) na forum ! :)
Czy jesteś jedną/jednym ze starych strefowych wyjadaczy, którzy słuchali tej audycji jeszcze za czasów radia BIS ?
Exbitz

Postprzez Jankiel » 5 mar 2011, o 22:45

Pierwszy raz, pamietam, słuchałem, gdy byłą jaks wyjątkowa sytuacja, i Strefa leciała .. w dzień, coś koło 12 chyba. To w lato było, nie pamiętam kiedy. Jak ktoś kojarzy może dać mi cynk :) Pamietam, że jakis zespól puszczał, co po łacinie śpiewał. No, a potem, przeniosłem się na wersję "nocną" :)
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez lukkas811 » 6 mar 2011, o 19:53

Być może gdzieś tam wcześniej strefy słuchałem, nie wiem, ale wiem kiedy utknęła mi w pamięci-jakoś jesienią 2009, jechałem w długą, nocną, sobotnią podróż z północy na południe swoim samochodem, oczywiście słuchając naszej stacji i nagle olśnienie po godzinie 22ej-zajebiste! od razu zapamiętałem nazwę audycji.Od tego czasu staram się wyłapywać z eteru kiedy tylko mogę.
lukkas811
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez siobhan » 14 maja 2011, o 21:07

ha, to jest nas dwoje, Jankiel ;)

też pamiętam dzienną strefę i to od niej się zaczęło, gdy z jęzorem wywieszonym jak u charta biegłam, by zaraz po szkole (ach, sto lat temu... nie, pardon, jedyne OSIEM O_O ) zdążyć na 13.15 (o ile mnie alzheimer nie myli).

stare dzieje :)
siobhan
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez » 14 maja 2011, o 21:07

Następna strona

Powrót do Dyskusje o audycji