Pierwszy raz ze Strefą

Dyskusje na temat Strefy, notowan, zespołow, muzyki granej przez Doktora Wilczura....

Re: Pierwszy raz ze Strefą

Postprzez kamil_snk » 29 lip 2011, o 20:49

Exbitz napisał(a): słuchać na większą skalę zacząłem gdy dowiedziałem się że był tam grany Rammstein.

Hmm, mamy coś wspólnego, też wyczekiwałem w Trójce tego zepołu. Najpierw w MiniMaxie, a później w Strefie. Ale wracając do tematu:

Nie pamiętam kiedy był ten pierwszy raz. Ale pamiętam pierwsze nagrane utwory - Horkyze Slize – L.A.G. Song oraz Holandska. Chyba końcówka 2008r (więc pierwsze chwilę ze Strefą musiały być kilka miesięcy wcześniej). Do tej pory wysłałem 3 listele podczas jednej audycji, z czego dwa zostały przeczytane :) Niestety pora nadawania nie sprzyja mojej obecności przy kompie wtedy, a także rzadko mam coś sensownego do powiedzenia ;)
kamil_snk
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez » 29 lip 2011, o 20:49

Postprzez Exbitz » 30 lip 2011, o 10:03

Mi się udało mieć przeczytane trzy listele w ciągu jednej audycji, co jest moim osobistym rekordem :D
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez Kimi » 4 sie 2011, o 20:44

Po pierwsze witam wszystkich :P
Strefy zaczęłam słuchać jakoś jesienią 2009 kiedy to z nudów włączyłam radio.. Od razu zainteresowało mnie to że nie mogę sprecyzować języka w jakim leciał utwór, a po chwili 'jakiś gosciu' niemiłośiernie kaleczący jęz. angolski, z czystej ciekawości wysłuchałam audycji do końca.. minęła jakoś tak szybko a ja chciałam jeszcze więc cierpliwie musiałam czekać do nastepnej soboty... i tak się zaczęło moje uzależnienie :D
Kimi
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Sowa » 4 sie 2011, o 20:53

Popieramy uzależnienie, witamy na forum i prosimy zostać na dłużej :wink:
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Exbitz » 5 sie 2011, o 17:16

@Kimi
Oczywiście popieram Sowę, mam nadzieję, że z forum będzie u Ciebie podobnie :)
Zastanawiające jest tylko to, że trafiłaś wtedy, gdy Strefy niestety nie ma, czekam na wyjaśnienie tej kwestii 8-)
Exbitz

Postprzez Kimi » 5 sie 2011, o 18:30

he he po prostu nie wytrzymam psychicznie tak długiej rozłąki ze strefą więc szukam w necie wszystkiego co z nią związane :D
a co do uzależnienia hmm.. żeby wszyscy je tak popierali.. :)
Kimi
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez bundzofan » 5 sie 2011, o 20:20

eRZet napisał(a):no dobra, to ja zacznę :)

rok 2004. zimna, grudniowa noc. radio BIS i Mocne Nocne. był czwartek, a więc audycja Gzyla. strasznie mi się spodobała. kolejna noc, piątkowa to była właśnie Strefa. wytrzymałem chyba z pół godziny i stwierdziłem że to syf :)
dopiero następny piątek był prawdziwym początkiem.
to było coś niesamowitego!pamiętam, ze wtedy motywem przewodnim było...coś o sprzątaniu budy na święta:) taka brzydka muza miała być.to było fantastyczne!klimat,który nie pozwalał zasnąć do 6.00. okazało się, że komunikacja ze słuchaczami za pomocą smsów może być in plus, tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić :)

Wilczur przeczytał 2 z 2 moich kocich smsów - dwa pierwsze smsy jakie wysłałem do radia (jakby mi ktoś dzień wcześniej powiedział, że będę wysyłał smsy do radia to w życiu bym nie uwierzył).

następne miesiące upłynęły na ciągłych kompromisach między Mocnymi Nocnymi, imprezowaniem, nauką a snem - najczęściej przegrywał oczywiście ten ostatni, a Mocne Nocne (ze Strefą na czele) zabrały mi zdrowie, przyjaciół, rodzinę i ze 3 lata życia :P

Haha, powiem Ci, że zacząłem słuchać Strefy taaak dawno, że nie wiem czy to był 2004 czy już 2005. Na pewno było to za czasów Mocnych Nocnych, pseudomłodzieży i 6 godzin słuchania aż do momentu gdy zacznie gadać Kuba Wątły. Kiedyś te esemesy były tanie, to się słało ich pełno, a jak zostałeś dodany do bazy to była podjarka :D

Pamiętam jakieś dziwne dyskusje o prądzie, o tym jak radio może działać odłączone od prądu i takie tam ;d
bundzofan
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Exbitz » 6 sie 2011, o 18:21

Abstrahując od tematu muszę wyrazić swoje zadowolenie z nowych członków naszej społeczności :D
Exbitz

Postprzez Jankiel » 11 lis 2012, o 23:20

siobhan napisał(a):ha, to jest nas dwoje, Jankiel ;)

też pamiętam dzienną strefę i to od niej się zaczęło, gdy z jęzorem wywieszonym jak u charta biegłam, by zaraz po szkole (ach, sto lat temu... nie, pardon, jedyne OSIEM O_O ) zdążyć na 13.15 (o ile mnie alzheimer nie myli).

stare dzieje :)

To znaczy, z tego co dobrze pamiętam, to Strefa była tego razu wyjątkowo w dzień. Tak mi się przynajmniej wydaje. A co grali wtedy - to już w ogóle nie pamiętam. Pamiętam tylko, że mi się podobało - i chciałem JESZCZE takiej muzyki :)
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez » 11 lis 2012, o 23:20

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o audycji