pytania do adminów/modów

pytania do adminów/modów

Postprzez eRZet » 27 lut 2011, o 16:55

mam pytanie do Pani Moderator:
staram się przestrzegać zasad poprawnej polszczyzny. mam jednak taką zasadę, że w internecie zaczynam zdanie z małej litery. czy zostanę za to ukarany? czy Pani Moderator pozwoli mi kontynuować ten zbrodniczy proceder?
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez » 27 lut 2011, o 16:55

Re: pytania do adminów/modów

Postprzez Edytah » 27 lut 2011, o 17:00

haha, beka maks ;d
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez Exbitz » 27 lut 2011, o 19:22

Jeżeli ja Ci na to zezwalam, to Pani Moderator powinna się podporządkować wyższym instancjom, przynajmniej teoretycznie...
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez Sowa » 27 lut 2011, o 23:01

Pani Moderator pogrążona jest w żalu, bo chęć trwania w grzechu, jakim jest gwałt na utwierdzonej tradycją zasadzie rozpoczynania zdań wielką literą, jest dla niej zupełnie niezrozumiała. Aczkolwiek, jako osoba tolerancyjna i wspaniałomyślna, a także pokorna wobec woli instancji wyższych, jest w stanie tolerować ten proceder, słusznie nazwany zbrodniczym, mając jednocześnie nadzieję, że jej smutek poruszy serca niewiernych i przyczyni się do ich nawrócenia na wiarę w zasady poprawnej polszczyzny.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez eRZet » 28 lut 2011, o 09:56

Serce me goreje widząc Moderator naszą w żalu pogrążoną. Poprawę szczerze obiecując, nadmienić eRZet pragnie, iż żadnego gwałtu zadać nie chciał, a tylko upust chuciom swoim w kulturalny sposób dać zamierzał.
Na względzie tolerancyję wielką i wspaniałomyślność Pani Moderator naszej mając, która na podobieństwo ptaka bogini Aten mądrością promieniuje, swoją skromną osobę z grzechu podźwignąć postu tego autor mizerny chce i nie oddawać się rozpuście więcej ani występkom niegodnym zamierza. Obiecując jednakowoż nawrócenie rychłe na ścieżkę tradycją i krwią przodków naszych uświęconą, a będącą w ważeniu lekkim przez potomków ojców naszych w ciemnych wiekach, które obecnie na głowy nasze przygnane zostały.
W prochu i popiole unurzany grzesznik ten wielki odwagi zapytać nie ma, czy "pokorność Pani naszej wobec instancyji wyższych" dykteryją jeno swawolną a rubaszną jest i refleksyja jego, jakoby krotochwile i błazenady Sowy naszej trzymały się prawdziwą była.
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez eRZet » 10 mar 2011, o 07:51

Rozumiem, że nasz Szanowny Zarząd nie zamierza nic zrobić w kwestii spamerowych botów?
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Sowa » 10 mar 2011, o 13:34

Banuję boty i usuwam wątki na potęgę, więcej zrobić nie mogę. Niechże się wypowie wyższa instancja.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Exbitz » 10 mar 2011, o 18:33

Spamerowane boty są na bieżąco banowane, za co brawa należą się dla Pani Moderator. Nie da się ich wszystkich usunać definitywnie, bo niektóre odpowiadają za kwestie związane z działaniem forum.
Exbitz

Postprzez eRZet » 27 mar 2011, o 19:04

Proszę o zmianę nazwy wątku "Najlpeszy strefowy leitmotiv" na "Najlepszy...". Już od dawna wiedziałem, że coś z nim jest nie tak, ale nie mogłem tego sprecyzować :wink:
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Exbitz » 28 mar 2011, o 14:08

@Up: Wybacz, ale nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Mógłbyś to bardziej objaśnić ?
Exbitz

Postprzez » 28 mar 2011, o 14:08

Następna strona

Powrót do Informacje