pytania do adminów/modów

Re: pytania do adminów/modów

Postprzez Sowa » 9 maja 2011, o 20:15

Ja was słucham bardzo uważnie, ale niewiele mogę zrobić ponad przenoszenie postów do innych wątków. A też bym zrobiła gruntowne przemeblowanie w tych wszystkich działach. A najchętniej przeniosła forum zupełnie gdzie indziej, bo tu sporo rzeczy szwankuje (boty, mnóstwo reklam i w ogóle...).
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez » 9 maja 2011, o 20:15

Postprzez eRZet » 9 maja 2011, o 20:24

Sowa napisał(a): (...)A też bym zrobiła gruntowne przemeblowanie w tych wszystkich działach. A najchętniej przeniosła forum zupełnie gdzie indziej (...)

Sowaaaaa... a jak ten wiatr rewolucji z państw arabskich dojdzie już do nas, to staniesz na czele tłumów?
Z takim duchem... ja skoczę za tobą w ogień!
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Renia » 9 maja 2011, o 21:04

eRZet, co Ty taki ognisty ostatnio? :D
Renia
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez Exbitz » 14 maja 2011, o 12:37

Jeżeli chcemy przenieść forum na własny serwer, wiąże się to niestety z kosztami... Utrzymanie domeny kosztuje, a wyrwanie forum z rąk phorum.pl, gdzie można jedynie zrobić kopię zapasową bazy danych...cóż, mało prawdopodobne. A jeśli chodzi o reklamy - Jeśli macie Firefoxa
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez Jankiel » 14 cze 2011, o 09:30

Witam, tak sobie myślę, czy nie warto byłoby utworzyć działu, gdzie moglibyśmy się wymieniać informacjami o nadchodzących koncertach na żywo, czy innych wydarzeniach (eventach.. przepraszam, iwentach, albo z niemiecka Bebenheitach :) ).
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez Exbitz » 14 cze 2011, o 13:14

Fakt, można by stworzyć dział "Koncerty i inne wydarzenia" albo coś w ten smak. Uważam to za dobry pomysł, a pomysły na nazwę możecie podrzucać ;)
Exbitz

Postprzez Sowa » 23 cze 2012, o 14:35

Pytanie do administratora

Wiemy, że nowi użytkownicy muszą czekać na potwierdzenie rejestracji przez administratora. Zastanawiam się jednak, czy takie zabezpieczenie nie jest za słabe. Czy jest możliwość, żeby nowi użytkownicy dostawali do rozwiązania test na inteligencję? A może jakiś sprawdzian wiedzy ogólnej? A może wymagajmy certyfikatu z kursu konstruowania sensownych (choć w minimalnym stopniu) wypowiedzi? Czy dostanę bana za dyskryminowanie osób, które piszą dla samego pisania i nie wnoszą nic do dyskusji, przez co zaśmiecają forum? Czy mam prawo być zirytowana? Na te i inne pytania chętnie poznam odpowiedź.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez eRZet » 25 cze 2012, o 06:44

Nie wiem, co odpowie admin, ale nie mogę się powstrzymać przed komentarzami:

Sowa napisał(a): nowi użytkownicy

Que?

Sowa napisał(a):Czy mam prawo być zirytowana?

Tak.

Sowa napisał(a): Czy dostanę bana za dyskryminowanie osób, które piszą dla samego pisania i nie wnoszą nic do dyskusji, przez co zaśmiecają forum?

Nie, bo jeśli dostaniesz to ja też się stąd wynoszę.
Podobnie w przypadku, gdy którykolwiek z powyższych pomysłów pani Moderator zostanie wprowadzony w życie.
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Exbitz » 4 lip 2012, o 10:25

Admin dopiero teraz tak naprawdę powrócił do "wirtualnego świata"...
A więc, droga Sowo, nie wiem czy ironizujesz, ale uważam że forum jest zabezpieczone dobrze i wystarczająco - od bardzo dawna żaden bot się tu nie dostał, a potwierdzenia rejestracji dodatkowo temu zapobiegają...

Czy dostanę bana za dyskryminowanie osób, które piszą dla samego pisania i nie wnoszą nic do dyskusji, przez co zaśmiecają forum? Czy mam prawo być zirytowana? Na te i inne pytania chętnie poznam odpowiedź.

To już zaczyna być odrobinę męczące i irytujące... Masz wolną rękę, w przeciwnym razie nie byłabyś moderatorem, ale "dyskryminowanie osób, które piszą dla samego pisania i nie wnoszą nic do dyskusji" jest chyba trochę przesadzone. Czy mam prawo być zirytowany takimi postami? Na te pytanie chętnie poznam odpowiedź :|
Exbitz

Postprzez Sowa » 4 lip 2012, o 15:42

Tak, ironizuję. Myślałam, że to jest jasne.

Ale czekaj czekaj...
Exbitz napisał(a): Na te pytanie chętnie poznam odpowiedź

Exbitz napisał(a): te pytanie

Exbitz napisał(a): te pytanie

Na litość boską... to pytanie. To jest liczba pojedyncza, rodzaj nijaki. I teraz nie ironizuję.
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez » 4 lip 2012, o 15:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje