Napisz coś o sobie...

Dyskusje na temat strefowej braci.

Re: Napisz coś o sobie...

Postprzez Edytah » 24 lis 2010, o 20:13

co do Acidów - znajomi mnie nimi zarazili i tak jakoś mi zostało ;)
co do Comy - przypadkiem trafiłam na ich koncert parę lat temu i zrobili na mnie duże wrażenie. słucham ich po dziś dzień i ciągle mi mało ;D no i ten ich album symfoniczny... po prostu cudo <3

co do Kinga - polecam oczywiście całego :) aczkolwiek do moich ulubionych powieści zaliczam sagę "Mroczna Wieża", "Misery, "Lśnienie", "Miasteczko Salem" i "Po zachodzie słońca" (zbiór opowiadań).
co do Cobena - tu już bezapelacyjnie polecam wszystkie jego książki :)
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez » 24 lis 2010, o 20:13

Postprzez Renia » 1 gru 2010, o 21:16

Exbitz napisał(a):eRZet, wygadany jestes, nia ma co :lol:

Ale przynajmniej każdy wie, kiedy mu życzenia składać ;)

Mówiąc szczerze Lovecrafta nigdy nie czytałam, a Kinga owszem, całkiem sporo. Lubię książki Kinga, ale bywa, że są przewidywalne.
Renia
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez Klimek » 12 mar 2011, o 20:58

Kazali mi się na forum udzielać, więc zaczynam ;). To mój pierwszy post na tym forum, witam serdecznie wszystkich Strefowiczów, niektórzy pewnie kojarzą mnie, bo czasem zdarza mi się pojawić na czacie w godzinach trwania audycji.
Mam na imię Rafał, mieszkam niedaleko Krakowa, w tym roku czeka mnie maturka.
Interesuję się przede wszystkim turystyką górską (szczególnie Tatry) i uprawiam wspinaczkę.

Na tym forum łączy nas przede wszystkim muzyka, grzechem byłoby pominąć ten temat. Najwyżej cenię legendy Rocka progresywnego: pana Zappę i większość ludzi związanych z nim, załogę King Crimson (szczególnie debiutancki skład), oczywiście Floydów. Uwielbiam Alice Coopera, jest jednym z najbardziej wszechstronnych muzyków rockowych, przez ponad 40 lat działalności artystycznej pokazał że potrafi bawić się muzyką i dobrze mu to wychodzi.
Nie miejsce to i czas na sypanie nazwami zespołów, niestety. Staram się poszerzać horyzonty muzyczne, co owocuje odkrywaniem coraz to ciekawszych zespołów i nagrań. Miałem jeszcze napisać coś o gatunkach muzycznych lubianych przeze mnie, ale szczerze mówiąc nie chce mi się, dlatego mam nadzieje, że będzie na tym forum miało miejsce na dyskusje muzyczne, wtedy bliżej będziecie mogli poznać moje gusta.
Klimek
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Sowa » 12 mar 2011, o 21:19

Me gusta.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Klimek » 12 mar 2011, o 21:25

¿Qué?
Poczemu Aborygeny sjeli Kuka?
Klimek
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Sowa » 12 mar 2011, o 21:29

To było zabawne i takie metajęzykowe nawiązanie do ostatnich słów. Teraz się powinniście bardzo śmiać i podziwiać mnie za inteligencję i językowe skojarzenia na wysokim poziomie. Że też wszystko trzeba tłumaczyć tej młodzieży...
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Klimek » 12 mar 2011, o 21:32

Przyzwyczajenie z lekcji hiszpańskiego, wybacz :P.
Poczemu Aborygeny sjeli Kuka?
Klimek
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez eRZet » 13 mar 2011, o 11:26

Sowa napisał(a):To było zabawne i takie metajęzykowe nawiązanie do ostatnich słów. Teraz się powinniście bardzo śmiać i podziwiać mnie za inteligencję i językowe skojarzenia na wysokim poziomie. Że też wszystko trzeba tłumaczyć tej młodzieży...

Mi nie musisz, ja rozumiem jeszcze zanim coś napiszesz :)

Ale może to dlatego, że ja to nie młodzież... stary jestem, aż kości strzelają i korzonki bolą...
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Sowa » 15 maja 2011, o 23:23

Ostatnio na forum odrobinę większy ruch, w związku z tym zachęcam nowo przybyłe osoby do przywitania się i napisania kilku zdań o sobie, żebyśmy wiedzieli, z kim rozmawiamy. :wink:

Przykładowa treść postu: "Cześć, jestem Kasia, lubię chodzić do przedszkola i bawić się z innymi dziećmi."

Ekipa odpowiada: "Czeeeeść Kaaasiuuuu..."

No, albo coś podobnego. :)
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Renia » 20 maja 2011, o 21:10

Czeeeeść Sooowooo! :D
Renia
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez » 20 maja 2011, o 21:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Słuchacze