Off-topic

Dyskusje na temat strefowej braci.

Re: Off-topic

Postprzez Exbitz » 2 sie 2011, o 15:01

I weź tu się dogadaj spokojnie...
No ale z taką dezaprobatą nie mogę dyskutować.
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez » 2 sie 2011, o 15:01

Postprzez Sowa » 2 sie 2011, o 17:37

Oj, spokojnie. Ja wiem, że słowo regulamin brzmi groźne i od razu kojarzy się z ograniczeniami dla użytkowników, ale prawda jest taka, że każde forum go posiada. Głównie po to, żeby móc "na mocy prawa" pacyfikować nowych użytkowników, którzy zaczynają zaśmiecać wątki i zamieszczać nieodpowiednie w jakiś sposób treści. U nas tego problemu nie ma, to prawda. Regulamin też ogranicza prawa adminów i modów, którzy przecież nie mogą rozdawać banów, jeśli ktoś nie łamie regulaminu. A nie sądzę, żeby jednym z punktów było: 14. Zakazane jest używanie słów "hańba" i "praforum". Także nie miałabym i Exbitz też by nie miał prawa się czepiać. A tak nikt nie wie, co można i później są spiny.

A tak naprawdę to wszystko mi jedno, to forum i tak jest takie elitarne, że nie ma kogo pacyfikować. :D
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez eRZet » 2 sie 2011, o 18:33

Edytah napisał(a):
popieram. bo jak stworzycie ten regulamin, to coś czuję, że przestane tu z eRZetem pisać.

i hańba tak w ogóle.

dziękuję, dobranoc.

Właśnie czuję, że moja przyszłość jest już nakreślona. Predestynacja, determinizm i katastrofizm :wink:
Chociaż w sumie to prawda. I faktycznie, hańba tak w ogóle xD

Exbitz napisał(a):I weź tu się dogadaj spokojnie...
No ale z taką dezaprobatą nie mogę dyskutować.

Zgadzam się :twisted:

Sowa napisał(a):Oj, spokojnie. Ja wiem, że słowo regulamin brzmi groźne i od razu kojarzy się z ograniczeniami dla użytkowników, ale prawda jest taka, że każde forum go posiada. (...)

Kiedyś, bardzo dawno temu (...) rząd (nie jakiś konkretny, jeno symbol) ogłosił, że trzeba wprowadzić jakiś regulamin. Wytłumaczył, że przecież takie prawa będą jego bardziej ograniczały niż obywateli i żeby ci się nie martwili, bo to tak naprawdę dla ich dobra. Potem nagle okazało się, że - niczym u Orwella - "niektóre zwierzęta są równiejsze od innych", a "nowy wspaniały świat" (to już Huxley) opiera się na sojuszu władzy i wielkich pieniędzy. Dlatego też mówię NIE regulaminowi. Z zasady nie udzielam się na forach, gdzie Admini i Mody robią coś więcej niż banowanie wyjątkowo upierdliwych ludzi...choć prawdę mówiąc, BARDZO chciałbym zobaczyć wasz regulamin :lol:
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Sowa » 2 sie 2011, o 19:46

Ojej, ależ się w Tobie szyderca obudził. Co do zawartości ewentualnego regulaminu (ewentualnego, bo coś czuję, że admin nic w tym kierunku nie zrobi w obawie o utratę całej załogi :lol:) - standardy, typu: przestrzegać zasad netykiety, nie nadużywać emotek, pisać w miarę poprawnie po polsku, pisać mniej więcej w odpowiednim temacie, nie tworzyć wątków bez potrzeby. Nie wiem, czego się spodziewałeś. Mi takie ustalenie jasnych zasad jest potrzebne do osiągnięcia równowagi wewnętrznej. A tak to spać nie mogę po nocach, bo coś tam niedopowiedziane jest, no. Szanujcie też ludzi z Aspergerem.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Exbitz » 2 sie 2011, o 20:10

Nie miałem na myśli bynajmniej mocno restrykcyjnego regulaminu typu: "Za napisanie jednego posta w nieodpowiednim temacie skutkuje banem". Byłoby to coś na kształt tego, o czym wspomina Sowa, ergo raczej nie musielibyście z tego powodu "abdykować". Mogę zrobić coś w tym kierunku, ale nie będę robił tego wyraźnie wbrew waszej woli. Decyzja należy do was.
Exbitz

Postprzez eRZet » 2 sie 2011, o 21:13

Sowa napisał(a): Co do zawartości ewentualnego regulaminu (...) - standardy, typu: (...)

Pffffff...
Już dawno trzeba było coś takiego wprowadzić na zasadzie "ciemny lud wszystko kupi". I sam bym wyraził uznanie za włożony trud :lol:
W obecnej sytuacji politycznej chyba będzie to trudne. Obywatele się przebudzili :)

Sowa napisał(a): Mi takie ustalenie jasnych zasad jest potrzebne do osiągnięcia równowagi wewnętrznej. A tak to spać nie mogę po nocach, bo coś tam niedopowiedziane jest, no.

Bardzo się cieszę, że chociaż w części mogłem być odpowiedzialny za twoje nieprzespane noce :roll:

Exbitz napisał(a):Nie miałem na myśli bynajmniej mocno restrykcyjnego regulaminu typu: "Za napisanie jednego posta w nieodpowiednim temacie skutkuje banem".

Ja myślę, że Sowa nie pozwoliłaby ci stworzyć tak niegramatycznych zasad i pozabijalibyście się podczas tworzenia regulaminu.

Exbitz napisał(a): Mogę zrobić coś w tym kierunku, ale nie będę robił tego wyraźnie wbrew waszej woli. Decyzja należy do was.

Lud już przemówił. Następnym krokiem będzie Tahrir, a nie żadne dyskusje xD
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez Exbitz » 3 sie 2011, o 07:19

@up:

Tam nie miało być "za". Dziękuję za uwagę, kłaniam się nisko i wracam do gry w Gothica.
Exbitz

Postprzez Edytah » 3 sie 2011, o 11:16

Piszecie tu takie super madre rzeczy i w ogole, że aż glupio mi wyrazic swoje zdanie.
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez Edytah » 15 wrz 2011, o 07:13

ten wątek wydaje mi się odpowiedni, więc pomarudzę przez chwilkę.

jestem choooooooooooooooooooooooooora na grypę :(
i wszystko mnie boli. i mam katar. i gorączkę. i potrzebuję jakiegoś wsparcia albo pocieszenia,a eRZet chce mi upuszczać krew! ;(

i w dodatku muszę wybrać przedmioty maturalne.
i temat do prezentacji z języka polskiego.

i jakby tego było mało, to 24 września mam egzamin na prawo jazdy.

to jest stanowczo za wiele, jak na Rudą Eddie :(
Edytah
Prawa Łapa Wilczura
Prawa Łapa Wilczura

Postprzez eRZet » 15 wrz 2011, o 09:56

Przefarbuj się, może Blond Eddie będzie łatwiej?
A najlepiej na kolor fioletowo-zielony :P

Edytah napisał(a): (...) a eRZet chce mi upuszczać krew! ;(

Chciałem bańki postawić to nie chciałaś !!!
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez » 15 wrz 2011, o 09:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Słuchacze