V Polski Top Wszech Czasów

Tematy dot. stacji i innych audycji na jej antenie.

V Polski Top Wszech Czasów

Postprzez Exbitz » 4 maja 2012, o 12:54

Po pierwsze, chciałbym podziękować Jankielowi i strefie za dotrzymanie mi towarzystwa na czacie w 3. dniu trwania Topu. Myślę że stworzenie tego tematu nie jest złym pomysłem - ostatecznie Polski Top to jednak wydarzenie warte przedyskutowania. A więc... Moim zdaniem pierwsza trójka wypadła wcale nieźle, choć (tak, pewnie niektórzy uznają że bluźnię) zamieniłbym Czesława Niemena z TSA. Pierwsze miejsce oczywiście mi odpowiada, bardzo lubię Republikę, zresztą głosowałem na Białą Flagę. Liczyłem po cichu że Długość Dźwięku Samotności, Dorosłe Dzieci i Whisky będą nieco wyżej, ale w sumie nie narzekam... A co Wy myślicie o ostatecznych wynikach?
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez » 4 maja 2012, o 12:54

Re: V Polski Top Wszech Czasów

Postprzez Sowa » 4 maja 2012, o 17:46

No ej, to mówcie, że jesteście na czacie, a nie że się integrujecie bez nas... :(

Jeśli chodzi o Top, to ja to traktuję jako zbiór równoprawnych piosenek wszechczasów i uważam, że kolejność nie ma najmniejszego znaczenia. No bo jaki sens ma wybieranie CO ROKU tych niby najlepszych utworów ze zbioru, który pozostaje identyczny? Co się zmienia z roku na rok? Nagle "Biała Flaga" się robi bardziej Top, a coś tam się robi mniej Top? No nie. Więc to jest bez sensu.

Ale dobrze się słucha i fajnie, że jest dużo Kultu.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez eRZet » 5 maja 2012, o 21:08

Sowa napisał(a):No ej, to mówcie, że jesteście na czacie, a nie że się integrujecie bez nas... :(

Mi to nie przeszkadza jakby co :twisted:

Sowa napisał(a): fajnie, że jest dużo Kultu.

:roll:

Ja w ogóle nie wiem, co tam jest, ale Biała Flaga jest genialna, zawsze na czasie i w ogóle czad.
Niemen i TSA też, wiadomo.
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez strefa » 17 maja 2012, o 18:04

Sowa ma racje,ale jest to pewnego rodzaju hmm.. nie wiem jak to określić-zabawa(?) w głosowaniu. W pierwszych trzech miejscach są prawie zawsze takie same utwory tylko kolejność co roku się zmienia także jest to z jednej strony troche nudne, z drugiej ekscytujące jest czekanie na wyniki :D
strefa
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez » 17 maja 2012, o 18:04

Powrót do Trójka