Ogłoszenia

Tematy dot. stacji i innych audycji na jej antenie.

Re: Ogłoszenia

Postprzez Jankiel » 8 lip 2011, o 14:50

Zapomniałem napisać, ale dziś o 14 w Jedynym Słusznym Radiu była transmisja "Alleluja" Cohena, w wykonaniu jakiegoś tam muzyka jazzowego, zagrana z Krakowa, ku pamięci Macieja Zembatego. Ale po fakcei. Mogę tylko mieć nadzieję, że sami ogarnęliście sprawę i słuchaliście :P
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez » 8 lip 2011, o 14:50

Postprzez kamil_snk » 29 lip 2011, o 20:18

A można polecić coś z innej stacji radiowej? Jeśli tak, to w Jedynce w piątkowe późne wieczory lecą Klasycy Rocka (22.00-24.00), a zaraz po nich Rock Noc (0.00-3.00). Przy czym zdarza się czasem metal, a od wielkiego święta nawet jakiś strefowy zespół :)
kamil_snk
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Exbitz » 30 lip 2011, o 10:08

Kiedyś miałem styczność z audycją po 22 i było to moim zdaniem odrobinę nudne, najpierw Queen, później jakaś dziesięciominutowa progresja... Na tym skończył się mój romans, ale może wrócę, jeśli warto.
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez eRZet » 30 lip 2011, o 14:53

Czy tę audycję prowadzi Romek? Romuald Jakubowski chyba? Bo jeśli tak, to ta audycja kiedyś nazywała się jakoś inaczej, ale puszczali niezłą muzę. Tam usłyszałem po raz pierwszy Gamma Ray (to było "Blood Religion") i Primal Fear ("Seven Seals"). Na pewno pierwszy raz słyszałem tam "Angels" Within Temptation i ten kawałek Helloween z panią Candle czy jak ona się nazywa (ten taki baaaaardzo liryczny). I jeszcze Dreamy były i różne fajne rzeczy.
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez kamil_snk » 30 lip 2011, o 18:40

Tak, on prowadzi obie te audycje, wg mnie dość różnorodne (są i dziesięciominutowe progresje, jest i Sabaton).
kamil_snk
Wyznawca Wilczura
Wyznawca Wilczura

Postprzez Jankiel » 20 wrz 2011, o 10:24

Ogłoszeń parafialnych ciąg dalszy: Metz zaczął wczoraj nowy cykl, tym razem poświęcony Pink Floyd, więc znowu klasyka-której-wstyd-nie znać i muzyka-dla-której-warto-zrywać-się-z-betów-o-7. Wczoraj był "Hey You" ze Ściany, dziś - "See Emily Play" z okresu psychodelicznego z Sydem Barrettem.
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez » 20 wrz 2011, o 10:24

Poprzednia strona

Powrót do Trójka