Nagrania Strefy od Jankiela

Nagrania Strefy od Jankiela

Postprzez Jankiel » 1 lut 2012, o 12:27

WWW (Witajcie Wyznawcy Wilczura)
Zgodnie z zapowiedzią, umieszczam tutaj nagrane przeze mnie odcinki Strefy Rokendrola Wolnej Od Angola. Zarzekałem się, że zrobię to na Skajdrajwie, jak mówiłem, tak zrobiłem. Link: http://bit.ly/yiy34p
Na chwilę obecną są audycje "Z nowym roczkiem starym rockiem" (07.01.2012 AD) oraz 2 części "Brewerie na ferie" (21.01.2012 AD i 28.01.2012 AD). Audycja z danego dnia podzielona na 2 pliki mp3, bo inaczej by mi się nie zmieściły.
W tym wątku zamierzam pisać o aktualizacjach (znając życie, nie będę dodawał audycji już na następny dzień :wink: ). Jak macie jakieś sugestie, prośby - też tutaj pisać.
Pozdrowiam, Jankiel

EDYT: Ciekawe, że np w IE mam tą stronę po polsku, a w Chrome po angolsku.. Przepraszam wszystkich angoloscepytków, choć w sumie nie jest to moja wina, więc nie mam za co przepraszać.. Gdybym ja pisał tę stronę, zrobiłbym ją w języku rosyjskim.
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez » 1 lut 2012, o 12:27

Re: Nagrania Strefy od Jankiela

Postprzez Exbitz » 1 lut 2012, o 15:51

Odwaliłeś kawał dobrej roboty! Biorę się za ściąganie... 8-)
Exbitz
Administrator/Yylläpitäjä
Administrator/Yylläpitäjä

Postprzez Sowa » 1 lut 2012, o 18:07

Jankiel napisał(a):Ciekawe, że np w IE mam stronę po polsku, a w Chrome po angolsku.. Przepraszam wszystkich angoloscepytków, choć w sumie nie jest to moja wina, więc nie mam za co przepraszać.. Gdybym ja pisał tę stronę, zrobiłbym ją w języku rosyjskim.

Как ты меня тем насмешил! Спасиба! :D

A żeby nie było tak całkiem kolorowo, to Ci podświetliłam, gdzie masz błąd.
Jakby komuś było mało Sowy, to więcej jej zaczyna być tu: http://sowa90.blogspot.com/
Sowa
Moderator
Moderator

Postprzez Jankiel » 1 lut 2012, o 18:42

Sowa napisał(a):
Jankiel napisał(a):Ciekawe, że np w IE mam stronę po polsku, a w Chrome po angolsku.. Przepraszam wszystkich angoloscepytków, choć w sumie nie jest to moja wina, więc nie mam za co przepraszać.. Gdybym ja pisał tę stronę, zrobiłbym ją w języku rosyjskim.

Как ты меня тем насмешил! Спасиба! :D

A żeby nie było tak całkiem kolorowo, to Ci podświetliłam, gdzie masz błąd.

Zawsze miałem z tym problem - "tę" czy "tą". A tak btw, mogę się pochwalić (lub poskarżyć), że z ortografii u mnie na studiach miałem 85% :wink:
Athair ar Neamh, Dia linn
Athair ar Neamh, Dia liom
m'anam, mo chroí, mo ghlóir,
moladh duit, a Dhia.
Jankiel
Przodownik Strefy
Przodownik Strefy

Postprzez eRZet » 1 lut 2012, o 23:00

Miałem tu nie pisać, dopóki KTOŚ nie zrobi tu porządku z botami i znikającymi wątkami, ale niech tam, nie mogę się powstrzymać.

Jankiel napisał(a): A tak btw, mogę się pochwalić (lub poskarżyć), że z ortografii u mnie na studiach miałem 85% :wink:

To nie jest żadna chwała dla ciebie, a jedynie hańba polskiego systemu edukacji.
"Reality is sometimes stranger than fiction
Whatever happens in my dreams
I know it can't be worse than this
So I prefer to sleep"
eRZet
menedżer ds. marketingu
menedżer ds. marketingu

Postprzez » 1 lut 2012, o 23:00

Powrót do Nagrania